O nás

Areál IN PARK vznikl sanací nefunkčního, zdevastovaného areálu z 50-tých let 20. století. Tento projekt lze zařadit mezi úspěšnou revitalizaci brownfieldu, který byl podpořen Evropskou unií v rámci programu Ekoenergie. Jde o jedinečný koncept podnikatelského areálu, který na jednom místě nabízí firmám vše potřebné pro jejich činnost. K dispozici jsou prodejní, prezentační, kancelářské a servisní prostory, stejně jako dostatečné venkovní manipulační a skladové plochy a rozsáhlá parkoviště jak pro nájemníky, tak i pro jejich klienty.

V současnosti je v IN PARK 26 nájemců z různých oborů. Největší plochy jsou využívány společnostmi FIT PARK – patřící mezi největší fitcentra v ČR, FunBaby – prodej dětského zboží a doplňků, KONE – řešení pro výtahy. Mezi nájemci jsou i významné společnosti, které mají v rámci areálu svoje pobočky např,. MALL – internetový obchod, APM – náhradní díly pro automobily, ACTIVA. Do postupného provozu se areál uváděl od září 2010.

Velmi výhodná poloha na pomezí Vítkovic a Moravské Ostravy na ulici 1. máje umožňuje snadný a rychlý dosah osobní i nákladní dopravy. Velmi dobrá dostupnost i v rámci městské hromadné dopravy je dalším vítaným benefitem.

Rozloha parkovacích míst 7.800 m2 Rozloha vnitřních prostor 9.000 m2 Současný počet nájemců 23

Statutární město Ostrava udělilo areálu IN PARK čestné uznání v soutěži Dům roku 2010. Cena byla udělena za investorskou odvahu a mimořádný přínos pro oživení původně zanedbané průmyslové lokality s použitím jednoduchého a kvalitního řešení rekonverze starého průmyslového objektu.

 

Média